top of page

PENTA TRADING, s.r.o.

„Před lety jsme hledali místo, kde by naše společnost získala možnost rozvíjet svoje podnikání. Dnes víme, že jsme si vybrali dobře. Contera Park Říčany nám poskytuje vše, co potřebujeme. Výhodná dopravní obslužnost, odpovídající infrastruktura a vstřícný přístup pronajímatele nám dávají možnost soustředit se jen na náš business.“

 

O firmě:  

PENTA TRADING je tradičním, největším a nejoblíbenějším dodavatelem elektroerozívních strojů v České a Slovenské republice. Firma byla založena roku 1991. Zároveň vyvíjí a vyrábí vlastní elektroerozivní hloubičky a řídící systémy PENTA CNC, které již pronikly na trhy pěti světadílů. 

FUCHS OIL CORP.(CZ), s.r.o.

„Od poloviny července 2019 se zabydlujeme v novém působišti v areálu Contera Parku Říčany. Pro naši společnost je přesun do moderního skladu a dopravně dostupného areálu naprostá změna oproti bývalému působišti. Samotnému stěhování předcházela rok a půl dlouhá příprava, zejména hledání vhodného technického řešení navázaného na charakter našich produktů. I přes všechny peripetie se celý proces povedl a stěhování, zejména díky rychlosti a profesionalitě společnosti Contera, se nakonec realizovalo o několik měsíců dříve, než jsme plánovali. Conteře patří náš velký dík a těšíme se na další spolupráci!“ 

 

O firmě:  

Společnost FUCHS je globální skupina s německými kořeny, která vyvíjí, vyrábí a prodává oleje, maziva a přidružené speciální výrobky více než 85 let, a to prakticky pro všechny oblasti použití a sektory. Na českém trhu FUCHS působí již téměř 30 let. 

QUIX EVENT, s.r.o.

„V Contera Parku Říčany jsme skoro od začátku – tedy od roku 2014. Se společností Contera jsme se domluvili na přestavbě stávajícího objektu „Kotelna“, který jsme dokázali uspořádat jako multifunkční prostor. V budově tedy naleznete výrobní i skladovou část, taneční zkušebnu, klíčovací studio, kancelářské prostory i velkorysou zasedačku. Každá spolupráce má svá specifika a fakt, že zůstáváme, hovoří za vše.“ 

O firmě:

QUIX je eventová agentura ALL IN ONE. Zajišťuje nejen kompletní produkci akcí, ale i výrobu dekorací a scénografie, zapůjčení veškeré techniky včetně pódia, osvětlení, ozvučení a projekce, dále realizaci videomappingu a originálních show. QUIX se rád zabývá kreativními koncepty a novými audiovizuálními řešeními.

OUR PARKS

VAS SOLUTIONS, s.r.o.

„Pro svou expanzi a výstavbu nového logistického terminálu jsme hledali spolehlivého developera, který bude schopen splnit naše nadstandardní požadavky z pohledu kvality, lokality a zejména rychlosti výstavby.

 

Spolupráce s Conterou se nám velmi osvědčila a do nového terminálu v Contera Parku Ostrava City jsme se mohli přestěhovat v rekordním čase. Veškeré operativní záležitosti během výstavby byly řešeny velmi rychle k naší spokojenosti. Spolupráci s Conterou tedy můžeme jen doporučit.”  

 

O firmě:  

VAS Solutions s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející logistická společnost, která svým zákazníkům na severní Moravě poskytuje komplexní outsourcing skladové logistiky a spediční činnost. Zaměřuje se zejména na logistický servis pro lokální výrobní závody velkých nadnárodních společností.

CONTACT
bottom of page