TOP

MANAGEMENT

„V Conteře nestavíme pouze industriální parky, ale sestavujeme také tým odborníků, kteří mají vliv na to, kam budeme směřovat dál.“ 

- Contera team

TOP

MANAGEMENT

Tomáš Jirků

Partner, CEO

tomas.jirku@contera.cz

Ing. Dušan Kastl

Partner, výkonný ředitel

dusan.kastl@contera.cz

MARKETINGOVÉ

ODDĚLENÍ

TECHNICAL DEVELOPMENT

MANAGEMENT

Ing. Martin Budina

Design Manager

martin.budina@contera.cz

Antonín Greschner

Design Manager

antonin.greschner@contera.cz

PROJEKT

MANAGEMENT

Ing. Jan Heneberk

Project Manager

jan.heneberk@contera.cz

Radek Stalmach

Project Manager

radek.stalmach@contera.cz

Tomáš Kotlovský, MSc.

Project Manager

tomas.kotlovsky@contera.cz

Adam Kloss

Project Manager

adam.kloss@contera.cz

Tomáš Jirků Jr.

Junior Project Manager

tomas.jirku.jr@contera.cz

ASSET

MANAGEMENT

Ing. Peter Tresa (CZ+SK)

Asset Management Director

peter.tresa@contera.cz

Svetozár Rohoň MRICS (SK)

Senior Asset Manager

svetozar.rohon@contera.sk

Ing. Elena Hrbková (CZ)

Property Manager

elena.hrbkova@contera.cz

FINANCE

A ÚČETNICTVÍ

Ing. Daniela Fraňková

Finance Manager

daniela.frankova@contera.cz

Lenka Bury

Senior Accountant

lenka.bury@contera.cz

Karin Jelínková

Accountant

karin.jelinkova@contera.cz

Šárka Farská

Accountant

sarka.farska@contera.cz

Martina Amalu

Accountant

martina.amalu@contera.cz

LEGAL
DEPARTMENT

Mgr. Stanislava Kastlová

Lawyer

stanislava.kastlova@contera.cz

PODPORA MANAGEMENTU

Ladislava Vosecká

Office Manager

ladislava.vosecka@contera.cz

Linda Frankovičová

Recepce

linda.frankovicova@contera.cz

Lucie Bryndová

PA to CEO

lucie.bryndova@contera.cz

KONTAKT

  • LinkedIn Contera
  • Instagram Contera

2019 © CONTERA Management s.r.o.             Design by Vkontextu

CONTERA_CMYK_pozitiv.png