top of page

NAŠE SLUŽBY

ALL-INCLUSIVE BUSINESS MODEL

Contera zajišťuje kompletní služby od financování přes návrh až po realizaci průmyslových staveb, a to s ohledem na přání klientů.

Hlavním posláním Contery je pronájem průmyslových parků ve standardu A-Class pod značkou „Contera Park“. Tým Contery pečlivě vybírá lokality pro parky tak, aby měly strategickou polohu, dobrou dostupnost a různorodou dopravní obslužnost.

 

Contera Parky se nacházejí v blízkosti městských center s dobrou dostupností pro osobní i nákladní auta a veřejnou dopravu. Tato kritéria jsou přidanou hodnotou celého portfolia.

 

Dalším plusem jsou technické normy budov, které umožňují plnou flexibilitu pro univerzální použití od logistických služeb až po potřeby lehkého průmyslu. Protože Contera Parky zůstávají v portfoliu firmy, jsou prostory budovány podle nejvyšších standardů, v souladu s potřebami zákazníků.

 

Nabízíme pre-leased nemovitosti, které umožní klientům přizpůsobit si prostory tak, aby splňovaly jejich specifické požadavky, a nabízíme také prostory, které již tyto požadavky zohledňují bez potřeby dalších úprav.   

bottom of page