INDUSTRIAL

PARKS FOR LIFE

VOLNÉ PROSTORY K PRONÁJMU

INDUSTRIAL

2 271 m2

1 660 m2

Contera Park Říčany

Contera Park Teplice

RETAIL

115 m2

Atrium Říčany

NOVÝ PROJEKT

140 000 m2

Contera Park Ostrava D1

NAŠE SPOLEČNOST

Contera je developerem, který se specializuje na průmyslové a logistické nemovitosti. Financujeme, projektujeme, stavíme a rozvíjíme logisticko-průmyslové parky v České republice a na Slovensku.

 

Contera vlastní a spravuje čtyři business parky, které se nacházejí v Říčanech u Prahy, v Teplicích a v Ostravě.

 
 

NAŠE SLUŽBY

Contera zajišťuje kompletní služby od financování přes návrh až po realizaci průmyslových staveb, a to s ohledem na přání klientů.

 

Kombinujeme projektové řízení s vývojem a stavbou nemovitostí, včetně jejich správy.

NAŠE PARKY

Contera staví svou vlastní síť průmyslových parků pod jménem „Contera Park“. Zaměřujeme se na stavbu moderních nemovitostí v nejvyšším standardu A-Class za použití posledních technologií.

Při rozvoji nových průmyslových zón se zaměřujeme na revitalizaci brownfieldů. To jsou opuštěné a zanedbané oblasti, které již mnoho let neslouží svému původnímu účelu, a nabízejí tak velký potenciál pro rozvoj formou revitalizace.

 

 REFERENCE

Tam, kde ostatní měří úspěch uzavřenými obchody, my v Conteře investujeme do vztahů se zákazníky a pomáháme jim zůstat vždy o krok napřed.

 

BROWNFIELDY

Contera pomáhá s revitalizací brownfieldů. Díky nám znovu ožívají opuštěné areály v místech, která byla v minulosti využívána pro průmysl nebo komerční účely.

 

Naší snahou je dát takovýmto místům druhý život, a to vytvořením moderního pracovního prostředí v nejvyšším standardu A-Class, s ohledem na místní normy a s důrazem na zlepšení kvality života v celém regionu.